Calorie Counter - MyFitnessPal - mobilny licznik kalorii

07 lipca 2011 10:08,
Maciej KępkaA A A
TAGI: Calorie Counter - MyFitnessPal, licznik kalorii, odchudzanie, użytkowe, aplikacja, Android

Calorie Counter - MyFitnessPal to jeden z najlepszych liczników kalorii na Androida. Jej zalety to m.in. bardzo rozbudowana baza produktów i świetne narzędzia do monitorowania naszych postępów w zrzucaniu zbędnych kilogramów.

Calorie Counter - MyFitnessPalKliknij, aby powiększyćCalorie Counter - MyFitnessPal

Język: angielski

Wersja Androida: od 1.5

Producent: MyFitnessPal, LLC

Strona: www.myfitnesspal.com

Cena aplikacji: bezpłatna

Ocena redakcji: 4/5
Calorie Counter - MyFitnessPal to darmowa aplikacja do liczenia kalorii. Atutem programu jest duża baza produktów, która ciągle rośnie dzięki systematycznemu jej uzupełnianiu przez użytkowników. Po wprowadzeniu przepisu program jest w stanie obliczyć wartość odżywczą posiłku. Wśród tysięcy pozycji znajdują się również polskie produkty. Aplikacja pomaga w przestrzeganiu diety. Umożliwia śledzenie postępów w odchudzaniu dzięki generowanym wykresom.

Calorie Counter - MyFitnessPal jest bardzo czytelny i łatwy w obsłudze. Jej największą, choć wcale nie tak irytującą, wadą jest obecność reklam. W zamian za darmowe udostępnienie tak dobrego produktu nie można chyba mieć o to pretensji.
 

Komentarze (2)

Dave001

27-08-2014 09:47

A kolega @Szymon tak wszędzie pisze o swojej aplikacji? Według mnie ona ma kilka wad. Znalezienie konkretnej dyscypliny jest strasznie wolne. Jeśli już znajdziemy bieganie to wiedz kolego że jest ono różne dla wielu ludzi i nie można kategoryzować biegania jako szybkie lub wolne. Mam wrażenie że aplikację zrobiłeś pod siebie. Jeśli ktoś uprawia sport na dworze to warto by aplikacja na żywo pokazywała mu liczbę spalonych kalorii w oparciu o włączony gps a nie sztucznie określone plany bo jest to tylko komputerowe wyliczenie. To tak jak ludzie wyliczają tempo pokonania maratonu pomimo że ich treningi to maksymalnie 1 godzinę. Nikt nie bierze pod uwagę że do komputerowego wyliczenia trzeba dodać jeszcze zmęczenie co zmieni komputerowe wyliczenie.

Szymon

24-04-2014 14:01

A ja polecą swoją pierwszą aplikacja na androida w Google Play. Kalkulator spalania kalorii ma na celu określenie zapotrzebowania na kalorie w ciągu dnia. Dzięki około 300 różnym aktywnością fizycznym wymienionym w aplikacji, można określić bardzo dokładnie zapotrzebowanie na kalorie w ciągu dnia. Aplikacja oblicza takie wartości jak: BMI – Wskaźnika masy ciała (Body Mass Index) PPM – Podstawowej przemiany materii (na podstawie wzoru Harrisa i Benedicta) PPPM – Ponadpodstawowej przemiany materii CPM – Całkowita przemiana materii Kalkulator spalania kalorii jest bezpłatny i można go znaleźć w sklepie Google Play Androida. http://youtu.be/so7fVPxM3gg "Kalkulator spalania kalorii" można znaleźć w Google Play wpisjuąc fraze "spalanie kalorii"

 

Najczęściej czytane

 

Rekomendacje

© Copyright 2015 International Data Group Poland S.A. 02-092 Warszawa ul. Żwirki i Wigury 18a, tel.(+4822)321-78-00, fax(+4822)321-78-88