Android Life
ogłoszenia od firm na Twój telefon
logo


Biznes
Sztuczna trawa o wielorakim przeznaczeniu

> Syngrass
Chabrowa 2, 62-053 Borkowice

Syngrass to firma, w której ofercie znajdziesz trawę syntetyczną. To produkt o wielorakim przeznaczeniu. Możesz użyć jej wewnątrz, jak i na zewnątrz. Jest użytkowa oraz dekoracyjna. Ponadto, można zamontować ją tak samo na podłożu, jak i na ścianie. W tej dziedzinie ogranicza Cię tylko Twoja własna wyobraźnia i indywidualne potrzeby. Najważniejsza jednak, by trawa syntetyczna była wysokiej jakości. Znajdziesz takową w sklepie Syngrass, który specjalizuje się w sprzedaży sztucznych traw ozdobnych i sportowych. Urządzasz taras, ogród, działkę? A może chcesz mieć własne pole golfowe? Z pomocą przychodzi Ci trawa syntetyczna, która jest odpowiednio dostosowana do danej funkcji. Zarówno trawa sportowa, jak i syntetyczna są bardzo wytrzymałe i . . .

Więcej na:
Trawa syntetyczna
www.syngrass.pl
Lampki wieczne - produkcja, sprzedaż i renowacja produktów liturgicznych

> Sacramenti Bieliński
Macierzankowa 14, 60-175 Poznań

Sacramenti Bieliński to firma, która od wielu lat specjalizuje się w produkcji, sprzedaży i renowacji przedmiotów i naczyń liturgicznych. Oferta jest tak skomponowana, by można było z łatwością wyposażyć każdą parafię w niezbędne rzeczy. Ponadto, jest ona też kierowana do osób, które pasjonują się przedmiotami liturgicznymi i lubią je kolekcjonować. Co możecie Państwo nabyć, udając się do sklepu liturgicznego w Poznaniu? Przede wszystkim takie przedmioty jak: lampka wieczna, kielich mszalny, patena, lavabo, kropidło i wiele innych. Niezależnie od tego, na co się Państwo zdecydują, czy to będzie lavabo, czy lampka wieczna, to zawsze będziecie zachwyceni wysoką jakością produktów i ich bogatymi zdobieniami. Jeśli jednak nie chcecie artykuł . . .

Więcej na:
www.sacramenti.com.pl/pl/45-lampki-wieczne
www.sacramenti.com.pl
Materace z Poznania - Sklep - dla lepszej jakości snu

> Salon Zdrowego Snu
Głogowska 178, 60-126 Poznań

Salon Zdrowego Snu to miejsce stworzone dla osób, które urządzają swoją pierwszą sypialnię, zmieniają obecną lub po prostu pragną polepszyć jakość swojego snu. W jaki sposób? - Oczywiście inwestując w dobrej jakości materace. Sklep w Poznaniu oferuje produkty renomowanego producenta, czyli marki Koło. Materace te mają sporo zalet, o których zdążyło się przekonać wielu szczęśliwych użytkowników. Charakteryzują się świetną jakością wykonania, estetycznym wyglądem i oczywiście dużym komfortem użytkowania. Śpiąc na materacu Koło, dbasz o kręgosłup, rozluźniasz mięśnie i zapewniasz sobie spokojny, niczym niezakłócony odpoczynek. Sklep z materacami w Poznaniu istnieje już od wielu lat, dlatego masz pewność, że udając się tam na zakupy, otrzyma . . .

Więcej na:
salonzdrowegosnu.pl
salonzdrowegosnu.pl
Sklep z włóczkami różnego typu

> Sklep-IK
Rogu Renifera 4/7, 62-095 Murowana Goślina

Sklep z włóczkami znajdujący się pod adresem sklep-ik.pl to prawdziwa skarbnica dla osób, które zajmują się dziewiarstwem i robótkami ręcznymi. Różnorodność produktów jest na tyle szeroka, że każdy znajdzie idealny produkt, dopasowany do swoich potrzeb. Udane zakupy w tym sklepie czekają zarówno osoby, które na co dzień, zawodowo wykonują różne prace z użyciem włóczek, jak i te, które dopiero zaczynają przygodę z tą dziedziną. Tanie włóczki dostępne w ofercie sklepu są wysokiej jakości i można stworzyć z nich naprawdę piękne, świetne jakościowo rzeczy. Jeśli wykonujesz bluzeczki, apaszki, czy chusty z pewnością przydadzą Ci się włóczki jedwabne lub włóczki alpaka. To materiały, które będą przyjemnie w noszeniu i będą zapewniały właścicie . . .

Więcej na:
https://www.sklep-ik.pl/
www.sklep-ik.pl

Nowości na: