Android Life
ogłoszenia od firm na Twój telefon
logo


Nieruchomości
Specjaliści w odnawianiu elementów aluminiowych. Profesjonalne malowanie.

> Renosmart
Modlińska 45a, 05-110 Jabłonna

Malowanie profili aluminiowych to dla firmy Renosmart chleb powszedni od wielu lat, co oznacza, że trudno będzie Ci znaleźć lepszych specjalistów w tej dziedzinie. Jeśli jesteś deweloperem, architektem, generalnym wykonawcą robót budowlanych, czy administratorem budynku, to oferta firmy Renosmart kierowana jest właśnie do Ciebie! Obsługiwaniem firm w tej dziedzinie ekipa zajmuje się już na tyle długo, że doskonale zna potrzeby i oczekiwania klientów i wie, z jakich lakierów najlepiej korzystać. To właśnie lakier użyty do malowania profili aluminiowych ma największe znaczenie! Dzięki niemu nie tylko dana powierzchnia zyska ładniejszy wygląd, ale też będzie zabezpieczona przez niekorzystnym wpływem warunków atmosferycznych. Malowanie profi . . .

Więcej na:
malowanie profili
renosmart.pl
Zainwestuj w mieszkanie swoich marzeń

> TSE REMONTY
Jutrzenki 8B/62, 05-509 Józefosław (obszar działania: Piaseczno, Warszawa i okolice)

Wykończenia wnętrz mieszkań pod klucz w Warszawie, Piasecznie i okolicach to specjalizacja firmy TSE REMONTY. Marzy Ci się idealne wnętrze, które nie tylko będzie gustownie urządzone, ale też funkcjonalne? Masz plany odnośnie do swoich czterech ścian, konkretne upodobania lub ciekawe rozwiązania, ale nie wiesz jak wprowadzić je w życie? Zatrudnij specjalistów od remontów i wykończeń wnętrz pod klucz. Po pierwsze, wysłuchają Twoich potrzeb i pomysłów, a po drugie, fachowo i trafnie doradzą oraz umiejętnie połączą Twoje pomysły z ich rozwiązaniami. Możesz liczyć na wsparcie na każdym etapie prac wykończeniowych. Nie musisz decydować się na każde rozwiązanie i pomysł zaproponowany przez firmę TSE REMONTY. Fachowcy są na tyle elastyczni i kr . . .

Technologia lekkiej zabudowy - hale z płyty obornickiej

> EFEKT Sp. z o.o.
Krosin 7b, 64-710 Połajewo

EFEKT to nazwa firmy, która zajmuje się produkcją nowoczesnych obiektów wykonywanych zgodnie z technologią lekkiej zabudowy. Co to oznacza? Że obiekty te są wykonywane z płyt obornickich warstwowych i nie są trwale związane z gruntem. Technologia ta pozwala na przenoszenie obiektu bez naruszania jego konstrukcji. Jest to rozwiązanie wygodne i idealne dla tych firm, które zmieniają swoją lokalizację lub chcą dotrzeć do klientów w wielu miastach. Firma zajmuje się produkcją małych, średnich, jak i dużych budynków. Oferuje również budownictwo przemysłowe, w tym hale z płyty obornickiej. Hale te mogą być wykorzystywane przez 365 dni w roku, ponieważ płyty obornickie są świetnymi izolatorami. Ponadto, wykazują dużą odporność na warunki atmosf . . .

Więcej na:
hale - płyta obornicka
www.pawilonyefekt.pl
Wyceny obiektów i działek . Wycena nieruchomości w mieście Warszawa.

> DUAL Paloma Cieszkowska
Bożka Arki 4/23, 01-464 Warszawa

Firma Dual z Warszawy zajmuje się wycenami nieruchomości i działek. W branży tej działa już od ponad 10 lat. Rzeczoznawca majątkowy, z którym będziecie Państwo współpracować, jeśli zdecydujecie się na skorzystanie z usług firmy Dual, ma nie tylko wieloletnie doświadczenie, ale też przebyte liczne szkolenia. To wszystko przekłada się na szeroką wiedzę i wykonywanie zleceń dokładnie, rzetelnie i z pełnym zaangażowaniem. Jeśli interesuje Państwa wycena nieruchomości w Warszawie, zgłoście się do firmy Dual, a będziecie w dobrych rękach. Rzeczoznawca jest obeznany z obowiązkami prawnymi, z zagadnieniami z branży wycen nieruchomości, doskonale wie, jakie dokumenty należy skompletować i do tego prowadzi doradztwo z zakresu ustalania stanów praw . . .

Więcej na:
Dual Warszawa
www.dual-wyceny.pl

Nowości na: