Calorie Counter - MyFitnessPal - mobilny licznik kalorii – Androidlife.pl

Calorie Counter - MyFitnessPal - mobilny licznik kalorii

07 lipca 2011 10:08,
Maciej KępkaA A A
TAGI: Calorie Counter - MyFitnessPal, licznik kalorii, odchudzanie, użytkowe, aplikacja, Android,

Calorie Counter - MyFitnessPal to jeden z najlepszych liczników kalorii na Androida. Jej zalety to m.in. bardzo rozbudowana baza produktów i świetne narzędzia do monitorowania naszych postępów w zrzucaniu zbędnych kilogramów.

Calorie Counter - MyFitnessPalKliknij, aby powiększyćCalorie Counter - MyFitnessPal
Język: angielski
Wersja Androida: od 1.5
Producent: MyFitnessPal, LLC
Strona: www.myfitnesspal.com
Cena aplikacji: bezpłatna

Ocena redakcji: 4/5
Calorie Counter - MyFitnessPal to darmowa aplikacja do liczenia kalorii. Atutem programu jest duża baza produktów, która ciągle rośnie dzięki systematycznemu jej uzupełnianiu przez użytkowników. Po wprowadzeniu przepisu program jest w stanie obliczyć wartość odżywczą posiłku. Wśród tysięcy pozycji znajdują się również polskie produkty. Aplikacja pomaga w przestrzeganiu diety. Umożliwia śledzenie postępów w odchudzaniu dzięki generowanym wykresom.

Calorie Counter - MyFitnessPal jest bardzo czytelny i łatwy w obsłudze. Jej największą, choć wcale nie tak irytującą, wadą jest obecność reklam. W zamian za darmowe udostępnienie tak dobrego produktu nie można chyba mieć o to pretensji.
 

Komentarze (0)

 

Najczęściej czytane

 

Rekomendacje

© Copyright 2014 International Data Group Poland S.A. 02-092 Warszawa ul. Żwirki i Wigury 18a, tel.(+4822)321-78-00, fax(+4822)321-78-88